Nabídka masáží pro ženy

TANTRICKÁ MASÁŽ 3hod.

Luxusní masáž pro skutečné bohyně. Během tříhodinové péče věnované jen a jen vám se uvolní každičký sval na vašem těle a otevře se vám cesta, na jejímž konci čeká prožitek dokonalého stavu otevřeného vědomí. Masáž se skládá z několika příjemných rituálů: zažijete různé druhy vědomých doteků, od něžných po pevné a smyslné. Zahrnuje reflexní masáž hlavy, chodidel, všech prstů i každičkého citlivého zákoutí těla. Bude o vás pečováno s něhou a plnou pozorností. Součástí může být i intimní masáž joni, volba je plně na vás, masáž lze plnohodnotně prožít i bez zahrnutí intimních partií. Celý rituál probíhá v dokonalé atmosféře příjemné relaxační hudby, smyslných vůní a plápolajícího svitu svíček.

 

  • úvodní rozhovor u čaje
  • 3 hod. masáž
  • závěrečný odpočinek, sdílení pocitů

 

Cena: 3800 Kč

TANTRICKÁ MASÁŽ 2hod.

Tantrická masáž začíná úvodním rituálem pro počáteční odblokování, rozproudění zatuhlé energie a navození příjemné atmosféry i vzájemné důvěry. Přitom budete oblečena v lehkém sarongu. Následuje dlouhá uvolňující masáž celého těla, během které vás čeká hýčkání pomocí horkých ručníků, hedvábných předmětů, kožešinek i vonných olejů. Zahrnuta je relaxační masáž hlavy a reflexní masáž chodidel, nechybí dlouhé propojovací hmaty, masáž zadečku. Součástí může být i intimní masáž joni, masáž lze však plnohodnotně prožít i bez zahrnutí intimních partií. O tom, kde a jak se vás bude masér dotýkat, rozhodujete vy sama.

 

  • úvodní rozhovor u čaje
  • 2 hod. masáž
  • závěrečný odpočinek, sdílení pocitů

 

Cena: 2700 Kč

RELAXAČNÍ MASÁŽ PRO ŽENY

Velmi jemná, pomalá a příjemná masáž pro uvolnění těla a seznámení s technikou tantrického doteku. Žena se pohodlně položí na bříško, následující lehká masáž teplým olejem zahrnuje celou zadní stranu těla od hlavy až po konečky prstů. Zvláštní důraz je kladen na masáž hlavy a reflexní masáž chodidel.  Probíhá při zapálených svíčkách za zvuku relaxační hudby. Tempo je přesně takové, které žena potřebuje pro dokonalé uvolnění.  Masáž nezahrnuje intimní partie.

 

  • úvodní rozhovor u čaje
  • 1 hod. masáž

 

Cena: 1200 Kč