Nabídka masáží pro muže

TANTRICKÁ MASÁŽ 3hod. (Božská masáž)

Božská masáž pro muže je nejluxusnější formou tantrické masáže. Během tříhodinové masáže věnované jen vám se uvolní každý sval na vašem těle a otevře se vám cesta k prožitku dokonalého stavu otevřeného vědomí, někdy též nazývaného božského. V tu chvíli zapomenete na čas a všechny myšlenky, budete jen tady a teď. Masérka o vás bude pečovat s maximální úctou a pozorností. Součástí může být i masáž intimních partií nebo masáž prostaty. Masáž mužského „G bodu“ nejen že přináší hluboké a intenzivní prožitky, ale má přímo léčivé účinky při předcházení rakovině prostaty či jejímu zbytnění a s ním souvisejícím poruchám erekce. Celý rituál probíhá v dokonalé atmosféře stylového masážního salonu za zvuků příjemné hudby, plápolajícího svitu svíček a vede k hlubokému fyzickému a psychickému uvolnění.

 

 • úvodní rozhovor u čaje
 • 3 hod. masáž
 • závěrečný odpočinek, sdílení pocitů

 

Cena: 3800 Kč

TANTRICKÁ MASÁŽ 2,5hod. (Královská masáž)

Úctu a respekt hodný krále pocítíte během dvou a půl hodinové královské masáže. Rituál královské tantrické masáže vám uvolní každičký sval na těle a příjemně vás zrelaxuje. Masáž je svěží a dynamická, jednotlivé rituály na sebe dokonale navazují, střídají intenzitu a postupně vás dovedou k pocitu dokonalého uvolnění. Pokud si jí budete dopřávat pravidelně, můžete v sobě objevit permanentní zdroj nové životní energie. Do masáže může být zahrnuta masáž intimních partií (lingamu), je komplexní a nevynechává žádnou část těla. Probíhá přesně tak, jak je vám to příjemné, v maximálním respektu a úctě.

 

 • úvodní rozhovor u čaje
 • 2,5 hod. masáž
 • závěrečný odpočinek, sdílení pocitů

 

Cena: 3200 Kč

TANTRICKÁ MASÁŽ 2hod.

Dokonalé uvolnění a osvěžující dávku nové energie získáte absolvováním tantrické masáže pro muže. Po úvodním rozhovoru u čaje máte před sebou dlouhé dvě hodiny smyslné masáže celého těla. Oděni jste jen v lehkém sarongu, který vám masérka postupně poodhaluje, ne dříve, než je potřeba. Vše probíhá v prostředí stylového tantrického salonu, za svitu plápolajících svíček a relaxační hudby. Celou dobu o vás masérka pečuje s respektem a úctou, dotýká se vás jemně, při tom používá hebké předměty, příjemné kožešinky nebo mokré horké ručníky. Díky své ženské intuici přesně vycítí, co ve který okamžik rituálu právě potřebujete, ať už jde o pohlazení ve vousech nebo pevné zatahání za vlasy. Při masírování nahřátým olejem mohou vaše unavené svaly poznat silnější hmaty a tahy zaručující jejich uvolnění a protažení. Součástí rituálu může být i masáž intimních partií.

 

 • úvodní rozhovor u čaje
 • 2 hod. masáž
 • závěrečný odpočinek, sdílení pocitů

 

Cena: 2700 Kč

SEZNÁMENÍ S TANTRICKOU MASÁŽÍ

Jemná, ale přesto smyslná masáž celého těla. Masérka se bude věnovat vašemu obličeji, krku, šíji, zádům, hýždím, nohám i chodidlům. Je vhodná na seznámení s prostředím a vytvoření důvěry mezi vámi a masérem či masérkou.

 

 • úvodní rozhovor u čaje
 • 1,5 hod. masáž

 

Cena: 2100 Kč