Míša

Tantra je pro mě životní cestou, která mě obklopuje. Rituál tantrické masáže v mých očích spojuje umění, krásu, lásku, něhu, úctu, posvátnou energii s meditací a poznání vyšších dimenzí sexuality. Učí nás být v přítomnosti, přijímat doteky a objetí či zažívat nové pocity hlubokého prožitku vnímání. Léčí strachy a traumata, které nás potkaly v našem životě a otevírá skrytý lidský potenciál. Při svých masážích ráda pracuji s energiemi, nejčastěji s reiki a fialovým plamenem, šamanskými technikami, bodyworkem a holotropním dýcháním, které nás vnitřně očisťují, rozšiřují mimořádné stavy vědomí a povzbuzují naši vnitřní sílu.

Původním povoláním jsem zdravotní sestra, v současné době pracuji jako krizový intervent. Zabývám se růstem lidského potenciálu a nalezením životní rovnováhy pomocí mentálního koučinku. Ráda fotím, jsem v přírodě, miluju cestování, bylinky, kočky a mandaly, věnuji se práci s energiemi, duchovnímu růstu, bodyworku, technikám šamanství, holotropnímu dýchání nebo ve volném čase učím děti první pomoc, dělám koordinátora pro Přednáškový klub či asistuji kameramanovi na natáčení.

Nechte se hýčkat vědomou masáží za svitu plápolajících svíček, smyslné vůně a meditační či evokativní hudby. Budu ráda průvodkyní na vaší tantrické cestě.