Markéta

Tantra pro mne znamená vědomé, láskyplné a celistvé umění s rozdmýcháváním živé a prastaré energie Země (kundaliny energie) se spojením a ukotvením naší spirituální-Božské energie do fyzického těla.  Dle mých zkušeností toto umění umožnuje krásné nabití našeho energetického pole a někdy i nevyhnutelné ozdravné léčení hluboko uložených nevědomých emocí z dávných zraněních na úrovni naší duše, těla a s ním i spojené Matky Země – krásné živé ženské bytostí, která nás pak touto oživenou silou uvnitř našeho těla může snadněji a rychleji léčit.

Cesta tantry se mi ukázala na mé cestě do celistvosti sebe samé skrze poznávání a léčení duše i těla. Mou vnitřní radostí a náplní zde na Zemi je navracet živé vědomí Matky Země – našeho těla, bytosti vody – sexuality a rostlin-jídla zpět k lidem do propojení se s jejich vlastním potenciálem napojení se do Jednoty a lásky všeho.

Skrze tantrický rituál se těším na uctění vašeho boha/bohyně uvnitř vás. Provedu vás jemně, nežně, léčivě, smyslně či živě, to aktuálně dle vašeho vnitřního nastavení, záměru a potřeb ducha i těla.