Jan

Jan je známý tím, že za ním do Klatov přijíždějí ženy právě pro jeho vnímavost, se kterou k masážím přistupuje. Spokojené klientky říkají, že jeho tantrické masáže jsou naprosto odlišné od masáží v jiných centrech, cítí se zde bezpečněji, uvolněně a příjemně. Zažívají příliv obrovské něhy a vědomé pozornosti. Pokud si to dovolíte, Jan vás masáží dovede k transcendentálnímu stavu rozšířeného vědomí. U Jana se stanete skutečnou bohyní.

Pochopil jsem, že smyslem života je vlastní rozvoj a duchovní růst, cílem pak nalezení životní rovnováhy, uvnitř sebe i ve vztahu k okolnímu světu. Snažím se, aby všechno co dělám, mělo nějaký smysl. Věřím v sílu myšlenky a její přirozenou schopnost zhmotňovat se. Uznávám pravdu, lásku a upřímnost.


Tantra je pro mě duchovní přístup, který přijímá sexualitu jako zdroj životní energie. Rituál tantrické masáže vnímám jako prostředek k poznání vyšších dimenzí sexuality, vlastního těla i svého nitra. Prostřednictvím různých druhů doteků, něhy a úcty lze docílit hlubokého prožitku vnímání a probuzení skryté povzbuzující energie.


Poznávání a chápání ženské energie a podstaty se věnuji několik let, studuji tantru a praktikuji tantrické masáže. Jsem bývalý profesionální hasič, v současné době na Šumavě organizuji kurzy přežití v přírodě. Prošel jsem kurzem tantrických masáží Iner Wave v Praze , výcvikem v Tantra centru Plzeň a programem integrativního dýchání u MUDr. Kmuníčkové, mám profesní kvalifikaci maséra pro sportovní a rekondiční masáž.